Poradna

Nový dotaz
Zpracovávám...

Základní informace k on-line poradně:

On-line poradna na informačním portále www.popaleniny.cz byla vybudována s cílem poskytnout široké veřejnosti odpovědi na otázky týkající se úrazu popálením, ať již tento úraz aktuálně řeší či mají dotazy informativního a preventivního charakteru. Dalším neméně důležitým cílem poradny je rozšíření služeb individuálního poradenství pro lidi po úraze popálením, kteří nemají možnost setkat se s našimi pracovníky osobně a mají potřebu řešit následky úrazu popálením a získat relevantní informace, jak zmírnit následky tohoto úrazu.

Odpovědi na dotazy v rámci on-line poradny zabezpečuje odborný pracovník internetového poradenství ve spolupráci s dalšími členy týmu: pracovníci individuálního poradenství, psycholog.

Jak poradna funguje?

Vyplňte níže uvedený formulář a stiskněte tlačítko Přidat nový dotaz. Poté zkontrolujte hlášku o úspěšném odeslání Vaší zprávy.

Váš dotaz, který nám odešlete níže uvedeným formulářem (případně rovnou z e-mailové adresy), přijde do naší e-mailové schránky. Pracovnice internetového poradenství, kontroluje schránku každý všední den. Po obdržení zprávy napíše odpověď, kterou nejdříve zašle ke konzultaci některému z dalších odborníků našeho týmu. V případě dotazů na odbornější úrovni, kontaktuje s dotazem spolupracující lékaře Kliniky popálenin a rekonstrukční kliniky Fakultní nemocnice v Brně. Díky spolupráci celého našeho týmu a dalších odborníků jsme schopni zodpovědět na širokou škálu dotazů týkající se úrazu popálením.

Reakce na Váš dotaz je pracovnicí internetového poradenství odeslána na e-mailovou adresu, ze které zpráva přišla zpravidla do 3 dnů od Vašeho odeslání. V případě nutnosti delší konzultace Vás bude informovat o zpoždění odpovědi.

Upozornění!

Tým společnosti Popálky o.p.s. si vyhrazuje právo zhodnotit, zda dotaz zaslaný prostřednictvím on-line poradny je „nezávadný“. V případě zhodnocení dotazu jako“závadného“, dotaz neuveřejňujeme.

Témata poradny   |  

Činnosti po úraze

30. 8. 2016, 15:19

Celkem 9 dotazů

výfuk od motorky - Spálil jsem si nohu o výfuk motorky. Mám to tam červené. Mám jít k doktorovi?

garant_logo
Norske-fondy_Logo

Od roku 2004 Norské fondy v České republice podpořily množství zajímavých projektů za více než 6 mld. Kč

logo_MZCR
LCZ_clen-PHC
MHC-logo-bgwhite
autocont-logo
logo_sdh-300x285

Sdružení dobrovolných hasičů Čech, Moravy a Slezska

O projektu

Internetový portál vznikl díky projektu Poradenské centrum a podpora dětí a mladých lidí po úraze popálením podpořeného grantem z Norských fondů 2009-2014 v rámci Programu CZ11 „Iniciativy v oblasti veřejného zdraví“.

Cílem projektu je vybudování služeb, které mají zmírnit či vyloučit negativní následky úrazu popálením u dětí a mladých lidí a začlenit je zpět do běžné společnosti. Součástí projektu je osvěta a primární prevence tohoto typu úrazu.

 

celý článek